Automatický Web

Někdy si říkám "Jak si takhle mohla zůstat?"

Několik let se můj život točí kolem sedavého života internetu.
Je to vězení, které Vás popadne a jen tak nepustí!

Je potřeba z takového světa vyletět, ale zároveň si ho udržet!

Vím, jak dlouhé je všelijaké nastavování, upravování, zjišťování a poté technické a hlavně finanční překážky a podobně.

Navíc se šíří funnely ze všech koutů a zdá se, že se s nimi dá opravdu vybudovat prodejní stránka mrknutím oka. Mám s tím zkušenosti a vím, že je to pravda. 

Nakonec jsem se funnelů, jakože ClickFunnelů, vzdala. Začala jsem si dávat velký pozor na svou investici peněz a chci svůj život obohatit věcmi, co mě posouvají dál. Funnel strategie jsou super a určitě není k zahození něco málo vědět, ale vždy je nejlepší být člověkem a snažit se konat duší a srdcem, ne plnou automatizací.

WordPress se stal mým hrdinným nástrojem na který nedám dopustit. Ani Facebook Page, ani jiné Online Editory pro weby a další.. zkrátka WordPress je za mě jednička! 

Ale proč tedy WordPress?
Protože WordPress Ti dovolí "svobodu webu" a dovolí Ti rozšiřovat Tvůj online růst!

Ale jak vidíš, i tenhle Blog je dělaný přes Blogger. Popravdě, byla jsem unavená z technického WordPress nastavování. Nakonec jsem si uvědomila, nejen že je WordPress finančně nejvýhodnější, ale je to i můj šálek kávy ☕️. Navíc zařazuji různé formy blogování do své online strategie a také vím, že tento Blogger blog je jakýsi můj "článkový sketch blog"

Ve finále jsem se rozhodla budovat šablony, které podle návodu rozchodí každý. Můžeš tedy být ihned šik na internetu, prodávat, začít blogovat a zároveň vytvářet vstupní stránky pro reklamu.

Jak vznikají mé kouzelné šablony do kterých můžeš obléknout svůj WordPress blog/shop uvidíš brzo u mě na Fleru 👉 https://www.fler.cz/fishmys.


Najdeme se na Facebooku