Funnel nebo WEB?

Potřebuji Web nebo funnel?

Mít webové stránky sami o sobě většinou nestačí.
Nevím, jestli to máte stejné, ale strávila jsem roky úpravou grafiky a různým rozložením, funkcím a nastavením webu. Najednou mě pohltí další SUPER NÁPAD, vše se roky učím, zakládám novou doménu, znovu předělávám a hlavní směr internetového budování se rozplyne s pluginy pro Wordpress. Mé soustředění je kompletně strhnuto k technické části a "co chci na webu já".

Jde však o to, že by celkově Tvůj web, blog nebo eshop měl být tvořen strategicky, s ohledem na potřeby lidí a teprve charakterově s Tvým já. Jednoduše řečeno Tvé internetové budování má mít hlavu, patu a srdce.

A co Facebook stránka?

Založení FB stránky je přece jednodušší, rychlejší a navíc kompletně zdarma.

JENŽE: Web je základna, která stojí na pevnějším podstavci! Musí se dodržovat hromadně stanovená pravidla státem. Strategie, funkce webu, co zobrazíte, napíšete a podobně je většinou na Vás a Vaší fantazii.

Navíc se kolikrát stalo, že Facebook někomu blokoval stránky. Může se tedy stát, že přijdete o svou Facebook základnu, kvůli jakýmkoliv změnám nebo pravidlům Facebooku!

Facebook stránku bych volila jako jeden z doplňků sociálních médií, kterým si můžete lépe udržovat vztahy s fanoušky. Být opravdu jednoduše, každodenně aktivní.

💖 Teďka frčí FUNNELY!

Funnely jsou zjednodušeně jednotlivé webové stránky, které mají jediný účel, a to trychtýřově posouvat Vašeho návštěvníka na žebříčku hodnot! Vytváříte tedy takové "hodnoty", které návštěvníkovi usnadní jeho cestu!

Nemusíte mít kdejaké předplacené řešení. Funnely lze budovat i nejlevnějším způsobem tvorby webů, a to pokud zvolíte webové stránky přes Wordpress.

Web nám dává více možností a je užitečný pro "dobrovolné návštěvníky". Někdy není jednoduché si vybrat, ale i tak je důležité web nebo blog mít. Kvůli mému organizačnímu pohledu mám jak web, tak i blog, každý sídlící u jiného poskytovatele.
Oproti tomu Funnel navádí přímo k věci. Návštěvník se nerozkliká pryč z účelu stránky, ale je přiveden například do Vašeho email listu, k nákupu produktu, ke stažení čehokoliv zdarma apod. Nejlepší je vše kombinovat! 


Dovolte návštěvníkům si Vás pamatovat!

Vlastní webovou stránkou budujeme povědomí o vlastní značce. Vytváříme jednotu v tom, co děláme, proto je velmi důležité mít jednotný designový vjem, ve všem co nabízíme.

Síťově se lze rozpřáhnout po internetu sdílením a komunikací, také reklamou. Reklama je investice, která je svým způsobem budoucím návštěvníkům nucená. S tím, bych dávala pozor.

Webové stránky jsou důvěryhodnější, pevnější a určují identitu. Proto mám fishmys.cz jako svůj hlavní web, který je mým internetovým rozhraním. Díky webu postaveným na Wordpressu mám vše ve vlastních rukou, zákazníka přivádím k sobě, což je v nynějším síťově měnícím se světě důležité.

👉 Podívej se na mé fishmys stránky, které jsou na WordPressu ( ne na WordPress hostingu! ).

Najdeme se na Facebooku