Faberlic číslo konzultanta

20:17:00INFO: Bohužel mi Faberlic účet nefunguje, asi kvůli nedodržení objednávek. Příspěvky však nechávám.
Zrovna jsem listovala na Facebooku, když se mi ukázala reklama na Faberlic.
Ze zvědavosti jsem se registrovala a můžu říct, že se mi spoustu jejich produktů opravdu líbí.

Podívej se na můj postup při registraci:

1. Pročetla jsem si podmínky pro vstup do kategorie konzultanta a jaký je rozdíl mezi Kupujícím, Mentorem, Konzultantem a ředitelem v systému Faberlic.

Registrace do Faberlic je zdarma a nepotřebuješ žádné vstupní poplatky za Start balíčky apod. Po registraci je dobré splnit nějaké kroky pro start s Faberlic. 

Porozuměla jsem tomu tak, že:

a) Kupující musí být registrovaný nebo jako zákazník může produkty Faberlic nakupovat přes Tebe = Konzultanta (přímý prodej). Kupující se musí zařadit pod nějakého konzultanta (např. uvést číslo konzultanta při registraci). Na statusu Kupujícího získáš osobní číslo, pod které se mohou registrovat další kupující.

b) Konzultant se staneš z Kupujícího po dosažení určitého počtu bodů, popř. dalších podmínek. Měl/a bys tedy zvát zákazníky, aby se registrovali u Tebe. Dále motivovat kupující pod Tebou, aby také sbírali bodíky. Pokud dosáhneš na status Konzultant, staneš se tím obchodním partnerem společnosti Faberlic.

c) Mentor (Tvůj osobní konzultant) Ti pomáhá při startu, předává informace, pomáhá Ti budovat strukturu klientů, je zkrátka Tvým mentorem a pomocnou linkou při vstupu i udržení se při růstu se společností Faberlic. Předává informace, které však musejí jít ruku v ruce s produkty a řádem společnosti Faberlic.


Toto jen tak na úvod a nyní se pojď podívat na samotnou registraci:

Na Faberlic se můžeš registrovat zde >>> Klikni pro přechod k registraci na Faberlic <<<

1) Při vyplnění registračních údajů, které je nutné uvést správně, nezapomeň na telefonní číslo - tam Ti bude zaslán kód. Dále je dobré zaškrtnout políčko "Mám známého konzultanta" a zde uvést číslo konzultanta nebude Ti tak přiřazen automaticky, ale vybereš si toho svého, který se stane Tvým mentorem a měl by Tě dále vést prodejem produktů Faberlic a jak vše efektivněji zasadit do Tvého růstu.

Můžeš uvést mé Faberlic číslo konzultanta: 712526522

Jakmile máš vše vyplněno a souhlasíš s podmínkami, můžeš přejít dál kliknutím na "Potvrdit".


2) Obdržíš kód na uvedené tel. číslo. Obdržený kód následně vložíš do pop-up okna, které Ti vyskočí po přechodu na další krok. Klikni na "Potvrdit telefon" a tímto číslo ověříš. Kurýr Tě může v budoucnu kontaktovat při doručení balíčku.


Dále je Ti zasláno na telefonní číslo: osobní číslo (Tvé číslo konzultanta) a heslo pro přihlášení na stránky Faberlic.

Také nezapomeň mrknout na e-mail a potvrdit registraci.To je vše, nyní se pojď podívat co Tě čeká dál. Můžeš objevovat Faberlic spolu se mnou.
Přeji příjemné nakupování a plno super objevených produktů 💖.


Na Faberlic se můžeš registrovat zde >>> Klikni pro přechod k registraci na Faberlic <<<
Mé Faberlic číslo konzultanta: 712526522


Možná se Ti bude líbit

0 komentářů

Děkuji za každý komentář. Budu ráda hlavně za pozitivní komentáře.
Jaké máte vy zkušenosti? Vyjádřete se k tématu. Díky moc :))

Najdeme se na Facebooku